Dragi učenici, dragi roditelji!
Autor: Saša Mijatović, 1. 9. 2017.

Nije baš netočno da sve što je lijepo traje kratko! Pa je tako dugo, vruće i zaigrano ljeto iza nas, a s prvim danom rujna prisjetimo se da ćemo klupu u parku ili s morske obali brzo zamijeniti školskom…..

Školsko zvono će 4. rujna  u jutarnjoj smjeni pozdraviti učenike od 5.-8. razreda,  a da bi  se svi veselom okupljanju na vrijeme pridružili, potražite već objavljeni raspored prijevoza za učenike putnike na webu Škole.

Učenicima, njihovom roditeljima i učiteljima razredne nastave će se u popodnevnoj smjeni  pridružiti  i zamjenik župana, gosp. Roman Rosavec, kojega s radošću dočekujemo u  našoj školi po prvi puta.

Programom za naše najmlađe, njihove roditelje i dragoga nam gosta započinje 4.9. u 14:00,  a što svi nestrpljivo očekujemo jer će time dotadašnji vrtićanci upravo i službeno  postati  „pravi“ đaci.

Sve učenike u novim razrednim odjelima 2. i  4.  razreda dočekat će spremno novi ili dosadašnji razrednici, a koje će nove prijatelje stjecati, koje  će stare kroz nastavak školovanja zadržati,  saznat će toga, prvog školskog dana.

Učenike  4. razreda koji putuju u „novu“ školu prevest će školski autobusi   prema rasporedu prijevoza koji se već nalazi na webu Škole ili njihovi roditelji, kako je već dogovoreno.

Svima na početku nastavne školske godine želim da ona bude prepuna nasmijanih lica, novih prijatelja, lijepih događanja te krcata zdravljem, radom, pozitivnim mislima, dobrim djelima te  tolerancijom i suradnjom.

S radošću vas sve očekuje,

Sonja Pribolšan-Pongračić, vaša ravnateljica