Početak nove nastavne godine
Autor: TOMISLAV PAVLOVIĆ, 1. 9. 2023.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

Učenicima OŠ Ludina nastava počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2023. godine. Nastava će se odvijati u dvije smjene. U prvom tjednu učenici polaze turnus „A“ što znači da učenici predmetne nastave od 5. – 8. razreda polaze nastavu ujutro, a učenici razredne nastave od 1. - 4. razreda polaze nastavu poslijepodne.

Način organizacije rada i raspored prijevoza učenika putnika možete pronaći u nastavku obavijesti.

ORGANIZACIJA RADA

UČENICI 5. – 8. RAZREDA

POČETAK NASTAVE

Početak nastave je u 7:45 sati.  Učenici dolaze 10 minuta prije početka nastave. Učenici ulaze u školu na ulaz 1. Učenici putnici koji koriste školski autobus ulaze na ulaz 3.

RASPORED SATI I RASPORED UČENIKA PO ODJELIMA

Raspored sati turnusa „A“ za učenike predmetne nastave nalazi se ovdje.

UDŽBENICI I DOPUNSKI MATERIJALI

Udžbenike i dopunske materijale učenici će dobiti u školi i ponijeti kući. U dogovoru s razrednicima prilikom održavanja roditeljskog sastanka potpisivat će se reversi o preuzimanju udžbeničkih kompleta i dopunskog materijala, kao i informacije o nabavi preostalog pribora.

RODITELJSKI SASTANCI

Razrednici će preko razrednih grupa obavijestiti roditelje o održavanju prvog roditeljskog sastanka.

ŠKOLSKA KUHINJA

Prehrana učenika organizirana je od prvog dana.  Preporučuje se da učenici nose bočicu za vodu u školu.

GARDEROBNI ORMARIĆI

Učenici od 1.-6. razreda imaju garderobne ormariće za koje će dobiti ključeve od svojih razrednika.

UČENICI 1. – 4. RAZREDA  (RAZREDNA NASTAVA)

Početak nastave je u 14:00 sati.  Učenici dolaze 10 minuta prije početka nastave ili prema dogovoru s razrednom učiteljicom.

Učenici ulaze u školu na ulaz 1. Učenici putnici koji koriste školski autobus ulaze na ulaz broj 3.

Dežurni učitelj na ulazu u školu vrši prihvat učenika koji su do ulaska ostalih učenika smješteni u holu škole. Učenici putnici ulaze na ulaz s igrališta škole (Ulaz 3).

Doček učenika prvih razreda u matičnoj školi održat će se s početkom u 14:00 sati.

UDŽBENICI I DOPUNSKI MATERIJALI

RASPORED SATI I RASPORED UČENIKA PO ODJELIMA

O rasporedu sati učenike će informirati njihove učiteljice prvog nastavnog dana.

UČENICI NOSE TORBE

Udžbenici i radne bilježnice bit će podijeljene prvoga dana, tako da učenici trebaju ponijeti torbe.

RODITELJSKI SASTANCI

ŠKOLSKA KUHINJA

UČENICI 1. – 4. RAZREDA

U ponedjeljak će biti podijeljeni ključevi garderobnih ormarića za učenike, u kojima će ostavljati svoje stvari.

PODRUČNI RAZREDNI ODJELI

Učenici koji polaze područne odjele Grabričina, Okoli i Katoličko Selište polaze nastavu u jutarnjem turnusu od 7:45 cijele nastavne godine.

Učenici koji polaze područni odjel Gornja Vlahinička polaze nastavu u dva turnusa s izmjenom jutro- poslijepodne.