Kros na jezeru Bundek
Autor: IGOR PAVLEKOVIĆ, 26. 4. 2010.

Učenici OŠ Ludina sudjelovali na 27. krosu Sportskih novosti na zagrebačkom jezeru Bundek.

Kros na jezeru Bundek

Zagreb (25.04.2010.) - Tradicionalni, 27. po redu (9. obnovljeni), Kros Sportskih novosti održan je u Zagrebu uz jezero Bundek, a ciljem je prošlo gotovo 3000 učenika i učenica osnovnih i srednjih škola iz cijele Hrvatske. Kod osnovnih škola najuspješnija je bila OŠ Valdimira Nazora iz Pazina ispred OŠ Krapinske Toplice i OŠ Josipa Lovretića iz Otoka. Kod srednjih škola pobjedu je odnijela Gimnazija Ivana Zakmardija Dijanovečkoga iz Križevaca, druga je bila Športska gimnazija iz Zagreba, a treća Gimnazija A. G. Matoš iz Đakova.

Na krosu su sudjelovali i učenici naše škole. Od 96 osnovnih škola, prijavljenih za ovo natjecanje, naša škola zauzela je 37. mjesto u ukupnom poretku. Učenici koji su izborili ovaj odlični uspjeh su: Marieta Crnički, Analea Buić, Petra Suvala, Maja Vorel, Danijela Bogdan, Ružica Gavrić, Leo Mustač, Iva Križanović, Franciska Blažević, Katarina Baričević, Žana Gravrić, Ana Potlaček, Sara Drobec, Ana Pleše, Dorotea Mihaljević, Damjan Pleše, Kristijan Naglić, Toni Zlatunić, Mihael Palaić, Marina Vorel, Kristina Petrlić, Magdalena Gall, Leonardo Lom, Mario Baričević, Rafael Pribolšan, Dario Kipson, Luka Suvala, Matija Kolarić, Hrvoje Šegec, Nikola Pecikozić, Mario Grenković, Filip Kovačić, Dario Bogdan.

Učenike je za kros pripremao i vodio učitelj Tomislav Tomac.

Sve rezultate cjelokupnog natjecanja možete pogledati OVDJE.

Foto album krosa možete pogledati OVDJE.

Fotografije u foto albumu uslikao učitelj Hrvoje Švab.