Odabran tekst pjesme u Natječaju "Napiši pjesmu"
Autor: TOMISLAV PAVLOVIĆ, 2. 12. 2020.

Odabran je tekst na Natječaju škole "Napiši pjesmu" koji je trajao više od mjesec dana.

Učenica 6.b razreda Nina Žatečki, pobjednica je Natječaja OŠ Ludina „Napiši tekst pjesme“.  Cilj samog natječaja bilo je pomoći učenicima da kroz pjesmu progovore o tomu kako se osjećaju u ovom drugačijem i novom vremenu u kojem žive.

Na natječaj je pristiglo čak 25 tekstova učenika, od kojih je Povjerenstvo izabralo upravo pobjednički tekst pjesme koja nosi naziv „Vijesti o koroni“.

Tekst je uglazbljen od strane učiteljice glazbenog, učitelja hrvatskog jezika i učitelja informatike. Učenici viših razreda uvježbat će pjesmu u sljedećim tjednima.

Premijera pjesme bit će u sklopu online školske priredbe planirane prije božićnog odmora.

Zahvaljujemo svima koji su se prijavili, a Nini čestitamo na najboljem tekstu.